VI Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy, po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej, którego szósta edycja będzie miała miejsce w terminie 9-10 czerwca 2018 r. w Warszawie w Dago Centrum (ul. Rondo ONZ 1).

Jak zawsze zaprosiliśmy najlepszych ekspertów, którzy zaprezentują najciekawsze tematy, wystawców, którzy zaprezentują najmodniejsze nowości sprzętowe i zabiegowe oraz gości specjalnych, którzy uświetnią wydarzenie!

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy, po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej, którego szósta edycja będzie miała miejsce w terminie 9-10 czerwca 2018 r. w Warszawie w Dago Centrum (ul. Rondo ONZ 1).

Jak zawsze zaprosiliśmy najlepszych ekspertów, którzy zaprezentują najciekawsze tematy, wystawców, którzy zaprezentują najmodniejsze nowości sprzętowe i zabiegowe oraz gości specjalnych, którzy uświetnią wydarzenie!

   Będzie to nadal wyjątkowe miejsce spotkań branży kosmetycznej ze szczególnym uwzględnieniem medycyny estetycznej, która rozwija się w ostatnich latach szczególnie dynamicznie, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Podczas kongresu wystawcy i odwiedzający będą mieli możliwość uczestnictwa w wykładach na wysokim poziomie merytorycznym, oraz poznania tajników wiedzy kosmetologicznej i medycznej dzięki uczestnictwu w warsztatach praktycznych - prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

W dobie zmian, które są nieodzowne w rozwijającym się świecie i technologiach zaproponujemy tematy przybliżające najnowsze odkrycia branży kosmetologicznej i medycznej, aby każdy kto chce stanąć na czele pionierów estetyki mógł stosować je w swojej praktyce zawodowej w sposób świadomy i bezpieczny.

Serdecznie zapraszamy zarówno lekarzy, jak i kosmetologów. Dzięki synergii działań tych dwóch zawodów możemy osiągnąć znacznie lepsze rezultaty, a co za tym idzie stworzyć nowe pojęcie holistyki  w dbaniu o zdrowie i urodę kobiet.

Już wkrótce opublikujemy program Kongresu i sylwetki naszych Ekspertów, którzy przez dwa dni będą serwować najlepszą wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Polecajcie nas dalej i do zobaczenia w Warszawie!

W imieniu Komitetu Naukowego,

Edyta Babula

PROGRAM pierwszego dnia Kongresu - Sobota 09 czerwca 2018 r. 

09:00 Uroczyste rozpoczęcie VI Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetologii Estetycznej

09:00 – 09:15 „Synergia działań lekarzy i kosmetologów w dążeniu do maksymalizacji efektów zdrowotnych i estetycznych – nowe pojęcie holistyki w dbaniu o zdrowie i urodę kobiet.” dr Bohdan Potocki, wykład inauguracyjny

09:15 – 10:00 „Przygotowanie skóry do zabiegów inwazyjnych jako niezbędny element optymalizacji efektów.” Magdalena Nagajek

10:10 – 10:55 „Aspekty prawne dot. wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przez kosmetologów.” Hoa Dessoulavy-Śliwińska, adwokat i kosmetolog

11:05 – 12:00 „Zastosowanie lasera frakcyjnego erbowo-szklanego nieablacyjnego w głębokim resurfacingu skóry.” Magdalena Rucińska, kosmetolog (wykład i pokaz zabiegu)

12:10 – 12:55 Indiba

12:55 – 13:45 PRZERWA LUNCHOWA

13:45 – 15:15 „Full Face. Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym przy użyciu kaniuli zgodnie z podziałem anatomicznym twarzy.” dr Rinat Sitanovich (wykład i pokaz zabiegu)

15:25 – 16:20 „Zabiegi rewitalizujące i odmładzające okolice oczu. Metody, wskazania, przeciwwskazania i spodziewane efekty.” dr Agata Jasiczek (wykład i pokaz zabiegu)

16:30 – 18:00 „Mezoterapia skór problematycznych. Dobór technik i składników aktywnych do najczęstszych problemów skórnych.” K-Surgery (wykład i pokaz zabiegu)

18:00 – 18:05 „Zakończenie pierwszego dnia Kongresu” 

 

........................................................................................................

 

PROGRAM drugiego dnia Kongresu - Niedziela 10 czerwca 2018 r.

09:00 Uroczyste rozpoczęcie drugiego dnia Kongresu

09:00 – 9:50 „Skóra naczyniowa, rumień i trądzik różowaty.  Terapie skojarzone w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej.”

10:00 – 10:45 „Laseroterapie skór problematycznych i trądzikowych.”

10:55 – 11:40 „Estetyczna anatomia twarzy z uwzględnieniem stref problematycznych.”

11:50 – 12:35 „Biostymulatory tkankowe stosowane w estetologii – kolagen, radiofrekwencja, peelingi chemiczne” dr n chem. Magdalena Komasińska

12:45 – 13:30 „Nici – metody kombinowane.” dr Bohdan Potocki

13:30 – 14:00 PRZERWA LUNCHOWA

14:00 – 15:00 „Powikłania i efekty niepożądane po zabiegach estetycznych. Algorytmy korekcji komplikacji w wolumetrii, liftingu nićmi i botulinoterapii.” dr Rinat Sitanovich (wykład i pokaz zabiegu)

15:10 – 16:10 „Rewitalizacja skóry metodą łączoną. Peeling, kwas hialuronowy z aminokwasami i nici PLLA”dr Krzysztof Kwela

16:20 – 18:00 „Modelowanie i konturowanie ust kwasem hialuronowym. Autorskie metody podawania wypełniaczy.” dr Norbert Żochowski

18:00 Zakończenie VI Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetologii Estetycznej i podziękowania 

 Kup Bilet

Więcej informacji na:    https://kongres-estetyczny.com.pl

 

 < Lokalizacja >